Steel Frame Garden Pool 488 x 122 cm 12-in-1 Intex 26746
€663.43
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Data sheet
Specific References
| Manufacturer | INTEX |
|---|---|
| Size | > 600 cm |
| Length | 503 |
| Width | 274 |
| Height | 122 |
| Pool type | frame |
| Pool shape | rectangular |
| Tank material | 3-warstwowe PVC |
| Capacity | 13365 |
| Recommended filling | 90 |
| Expected assembly time | 60 |
| Filtr pompy | A (#29000) |
| Weight basenu | 112,1 |
| Pump capacity | 5678 |
| Zasilanie pompy | 220-240 |
| Weight pompy | 8,3 |
| Model number | 26796 |
| Dimensions | 67.4 × 60.1 × 137.5 cm |
| Weight | 112.1 kg |
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
check_circle
check_circle