Garden trampoline 6ft/183cm with inner net and ladder
€108.09
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Specific References
| Manufacturer | Neo-Sport |
|---|---|
| Net | external |
| Net height | 150 cm |
| Trampoline height | 45 cm |
| Spring count | 36 pcs |
| Leg count | 3 double legs |
| Ladder | metal, 2-step |
| Package count | 1 pcs |
| Dimensions and weight of packaging | 103 x 50 x 18 cm = 28 kg |
| Standards | EN71-2 & EN71-3 |
| Diameter | 183 cm (6ft) |
| Dimensions | 99 × 44.5 × 20 cm |
| Weight | 26.5 kg |
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
check_circle
check_circle




