Garden trampoline 6ft/183cm with inner net and ladder
€108.09
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Specific References
| Manufacturer | Neo-Sport |
|---|---|
| Net | internal |
| Trampoline height | 70 |
| Net height | 180 |
| Spring count | 64 pcs |
| Post count | 8 pcs |
| Diameter | 374 cm (12ft) |
| Max load | 150 |
| Dimensions | 151 × 50 × 20 cm |
| Weight | 57.5 kg |
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
check_circle
check_circle