Garden trampoline 6ft/183cm with inner net and ladder
€108.09
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Specific References
| Manufacturer | Neo-Sport |
|---|---|
| Net | internal |
| Net height | 180 cm |
| Trampoline height | 80 cm |
| Spring count | 80 pcs |
| Post count | 8 pcs |
| Diameter | 435 cm (14ft) |
| Max load | 150 |
| Dimensions | 170 × 44 × 23 cm |
| Weight | 67 kg |
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
check_circle
check_circle







