Inflatable Garden Pool 366 x 76 cm 15-in-1 Intex 28132 + Bubble Machine FREE
€157.68
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Data sheet
Specific References
Bestway? 57448-BESTWAY
The pool maintains stability thanks to water pressure and the inflatable ring design, making it extremely safe for children.
The pool quickly becomes a wonderful place for your summer relaxation and the center of children's entertainment.
By purchasing this pool from an authorized Bestway? dealer, you are guaranteed that the product is new, genuine, and safe
You get:
This means that statistically at least one of your neighbors has bought a garden pool or pool accessories from us.
Now setting up such a large pool takes only a few minutes!
Pool
| Manufacturer | Bestway |
|---|---|
| Size | ~ 244 cm |
| Diameter | 244 |
| Height | 61 |
| Pool type | Easy Set |
| Pool shape | round |
| Tank material | 3-warstwowe PVC Tritech |
| Capacity | 1880 |
| Recommended filling | 90 |
| Expected assembly time | 10 |
| Weight basenu | 5,5 |
| Dimensions | 29 × 24 × 24 cm |
| Weight | 5.475 kg |
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
check_circle
check_circle









