Inflatable Garden Pool 366 x 76 cm 15-in-1 Intex 28132 + Bubble Machine FREE
€157.68
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Data sheet
Specific References

★ Enjoy warm weather in the comfort of your own backyard.
★ The inflatable pool is incredibly easy to assemble and ready to use in just minutes.
★ By choosing this INTEX pool, you can be sure the product is new, genuine and safe.




Setting up such a large pool now takes only a few minutes


product code: 28120-2w1;
| Manufacturer | INTEX |
|---|---|
| Size | ~ 305 cm |
| Diameter | 305 |
| Height | 76 |
| Pool type | Easy Set |
| Pool shape | round |
| Tank material | 3-warstwowe PVC |
| Capacity | 3853 |
| Recommended filling | 80 |
| Expected assembly time | 10 |
| Weight basenu | 8,2 |
| Model number | 28120 |
| Dimensions | 29 × 44 × 43 cm |
| Weight | 11.37 kg |
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
check_circle
check_circle